Ana SayfaGenel5 Temmuz Festivali'nde Masa Tenisi Coşkusu

5 Temmuz Festivali’nde Masa Tenisi Coşkusu

Hatay’ın İskenderun ilçesinde düzenlenen ‘5 Temmuz Kültür, Sanat ve Turizm Festivali’ etkinlikleri kapsamında masa tenisi turnuvası düzenlendi.
İskenderun Belediyesi, İskenderun Kaymakamlığı ve Gençlik ve Spor ilçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen oldukça coşkulu ve heyecan dolu geçen masa tenisi yarışmalarında gençler yeteneklerini sergiledi.
İskenderun Kapalı Spor salonunda düzenlenen yarışmalarda dereceye giren sporculara madalyaları verildi.
İskenderun 5 Temmuz Festival etkinlikleri kapsamında masa tenisi yarışmaları düzenlendiğini ifade eden İskenderun Gençlik ve Spor ilçe Müdürü Ferit Ali Gündel, ilçe spor müdürlüğü masa tenisi kurslarının devam ettiğini, gençleri sportif etkinliklerde buluşturmaya devam ettiklerini belirterek, sporcuları ve antrenörlerini tebrik etti.
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ise, spora ve sporcuya her zaman destek olmaya devam edeceklerini ifade ederek, “Masa tenisi branşında yetenekli öğrencilerimizi görmek bizleri çok mutlu etti. Bu konuda İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğümüzün her zaman yanlarındayız. Emeklerinden dolayı hem müdürümüze ve hem de tüm antrenörlerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Müsabakalar sonunda dereceye girenle sporculara madalyalarını İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, İskenderun Gençlik ve Spor Müdürü Ferit Ali Gündel ve İskenderun Belediye Başkan Yardımcısı Doç Dr. Ayşe Neslin Oğuzhan Akkoca takdim etti.

SON HABERLER

spot_img