Ana SayfaGenelARİAD’ tan Emniyet Müdürü Kalkan’a Hayırlı Olsun Ziyareti

ARİAD’ tan Emniyet Müdürü Kalkan’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Arsuz İş İnsanları Derneği (ARİAD) Başkanı Adnan Ağır ve yönetim kurulu üyeleri Tuğba Kara, Soydan Soydaş, Metin Ağır, Gökhan Tutar ve Erkan Horuz ile birlikte, geçtiğimiz günlerde Arsuz İlçe Emniyet Müdürü olarak göreve başlayan Dinçer Dinsever Kalkan’ı makamında ziyaret edip, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Sosyal mesafe kuralına riayet edildiği ziyarette ARİAD Başkanı Adnan Ağır ve yönetim kurulu üyeleri, Emniyet Müdürü Dinçer Dinsever Kalkan’a görevinde başarılar diledi.
Ağır, “Dünya zor bir süreçten geçiyor. Rabbim, ülkemizin ve milletimizin yardımcısı olsun. Bu dönemde birkaç meslek mensubu var ki, gerçekten cansiperane verdikleri hizmetle takdiri hak ediyorlar. Bunlardan biri sağlık çalışanları diğeri sizin de mensubu olduğunuz emniyet ve güvenlik güçlerimiz. Allah sizlerden razı olsun.” dedi.
Ziyaretten ve güzel dileklerinden ötürü ARİAD Başkanı Adnan Ağır ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden İlçe Emniyet Müdürü Kalkan ise emniyet mensuplarınca Arsuz’da yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

SON HABERLER

spot_img