Ana SayfaGenelAydın Cengiz Hayata Gözünü Yumdu GenelGüvenlik Aydın Cengiz Hayata Gözünü Yumdu Ekleyen: iskmedya 15 Temmuz 2020 FacebookTwitterPinterestWhatsApp İskenderun’un sevilen müzisyenlerinden Aydın Cengiz, amansız hastalığa yenik düştü. Cengiz’in ani ölümü tüm sevenlerini yasa boğdu. Mekanı Cennet Olsun.. FacebookTwitterPinterestWhatsApp iskmedyahttps://iskenderunmedya.com Önceki İçerikHatay’da bir kişinin dövülerek öldürüldüğü iddiasıSonraki İçerikKöpeğe cinsel saldırıda bulunurken görüntülendi, gözaltına alındı RELATED ARTICLES Genel ŞEHİTLERİMİZİN EMANETİ OLAN AİLELERİMİZ HER ZAMAN BAŞTACIMIZDIR Genel GELİŞİM VE PALMİYE’DEN ANLAMLI 8 MART KUTLAMASI Genel ARİAD, 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ’NÜ ÖZEL BİR ETKİNLİKLE KUTLADI Genel AŞÇILIK KURSLARI DEVAM EDİYOR SON HABERLER DÖNMEZ: DEPREMİN İZLERİNİ SİLMEK İÇİN ÇOK ÇALIŞACAĞIZ Siyaset NAZMİ CEYLAN’DAN SERİ ZİYARETLERE DEVAM Siyaset DÖNMEZ: “İNANÇLARIMIZ ZENGİNLİĞİMİZDİR” Siyaset ÖNTÜRK: “ONLARIN EMANETİ BAŞIMIZIN ÜSTÜNDEDİR” Siyaset ŞEHİTLERİMİZİN EMANETİ OLAN AİLELERİMİZ HER ZAMAN BAŞTACIMIZDIR Genel