Ana SayfaGenelBAŞKAN TOSYALI DAİRE MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN TOSYALI DAİRE MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

-BELEDİYE BAŞKANI TOSYALI:HİZMETLERİMİZ ARTARAK DEVAM EDECEK

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, belediye başkan yardımcısı ve birim müdürleriyle Belediye Brifing salonunda bir araya geldi.
2020’nin değerlendirmesi ve 2021 planlamalarının ele alındığı toplantılarda Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, belediye başkan yardımcısı ve daire müdürlerinden geçen yıl yapılan performans çalışmaları hakkında bilgiler aldı.
DEĞERLENDİRME TOPLANTILARI GERÇEKLEŞTİRİYORUZ
Birim müdürlerini tek tek dinleyerek birimlerdeki çalışma ve iş akışı ile ilgili bilgiler alan Başkan Tosyalı,“ Kıymetli hemşerilerimize daha iyi hizmet verme noktasında Belediye Başkan Yardımcılarımız ve daire müdürlerimizle Belediyemizin brifing salonunda değerlendirme toplantıları gerçekleştiriyoruz.Devam eden çalışmalarımız ve projelerimizle ile ilgili daire müdürlerimizden bilgiler alıyor, kıymetli hemşerilerimize en iyi hizmeti verme noktasında fikir alışverişinde bulunuyoruz” dedi.
ÇALIŞMALARIMIZA HIZ KESMEDEN DEVAM EDECEĞİZ
Başkan Fatih Tosyalı,” Vatandaşlarımızın hak ettiği hizmeti sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Salgının ülkemizde görüldüğü ilk andan itibaren bizler de belediyemizin tüm imkanlarını vatandaşlarımız için seferber ettik ve hemşerilerimizin yanında olduk. Bu konuda görevlerinde üstün çaba ve gayret gösteren tüm çalışma arkadaşlarıma da ayrıca teşekkür ediyorum. önümüzdeki süreç dede çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz ” şeklinde konuştu.

SON HABERLER

spot_img