Hatay Büyükşehir Belediyesi 3. Bölge Zabıta Müdürlüğü Dörtyol Zabıta Amirliği ekipleri Osmaniye’den Dörtyol’da gelerek insanlara duygu sömürüsü yapıp dilencilik yapan ve sosyal mesafe ve maske kurallarına uymadan seyahat eden bir otobüs dolusu dilenciyi il dışına gönderdi.
Hatay Büyükşehir Belediyesi 3. Bölge Zabıta Müdürlüğü Dörtyol Zabıta Amirliği ekiplerince pandemis nedeniyle rutin kontroller sırasında yakalanan dilencilere yönelik gereken işlemler yapıldıktan sonra il dışına gönderilerek vatandaşların duygularını istismar etmelerine izin verilmedi.