Ana SayfaEkonomiÇELİK İŞ SENDİKASINDA SEÇİMİ MEHMET GÜNGÖR KAZANDI

ÇELİK İŞ SENDİKASINDA SEÇİMİ MEHMET GÜNGÖR KAZANDI

Öz Çelik İş Sendikası İskenderun Şube seçimlerinde oy kullanacak olan 125 delegenin seçimleri sona erdi.
Kıyasıya mücadelenin verildiği delege seçiminde 125 delegenin 101’ini Mevcut Başkan Mehmet Güngör, 24’ünü ise başkan adayı Murat Kayış aldı.
İSDEMİR, MMK, Yolbulan ve Ekinciler’de örgütlü bulunan Özçelik İş Sendikası’na üye çelik işçisi, 125 delegeyi belirlerken pusulasını ‘Mavi’den yana kullandı. Öz Çelik İş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci’nin kucaklayıcı liderliğinde ve Yönetim Kurulunun üstün gayretleriyle, birlik ve beraberlik içerisinde, sendikayı geleceğe taşıma ve üyelerin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarma gayretiyle çalışmalarını yürüten Şube Başkanı Mehmet Güngör’e açık destek verdi.
Örgütlü oldukları fabrika ve işyerlerinde başlayan delege seçimlerinin sonuçlandığını aktaran Öz Çelik İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör, “Kurulan sandıklarda herkes hür iradesiyle oyunu kullanmıştır. Yine yeniden bizleri tercih eden, huzur ve istikrardan yana oy kullanan işçilerimize emekçilerimize çok teşekkür ederiz. Başkan adayı Murat Kayış’a da teşekkür ediyorum. Sendikamız Özçelik-İş’i, bugüne kadar sağlam bir iradeyle, geleceğe emin adımlarla taşıdık ve bundan sonra da taşımaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

SON HABERLER

spot_img