Ana SayfaGenel“Eyüp Aslan” kendi doğum gününde karizmatik kirveyle erkekliğe ilk adımı attı

“Eyüp Aslan” kendi doğum gününde karizmatik kirveyle erkekliğe ilk adımı attı

Hatay Yaşam Medya Grubu Onursal Başkanı ve genç girişimci Sadullah Aslan, biricik evladı Eyüp Aslan için aile arasında Mevlid-i Şerif’li bir sünnet organizasyonu gerçekleştirip, erkekliğe ilk adımı attırmanın gururunu yaşadı. Geçtiğimiz yıl kaybettiğimiz Sadullah Aslan’ın babası merhum Melle Hasip Aslan’ın vefatı dolayısıyla ertelenen Eyüp Aslan’ın sünnet merasimi, İskenderun Ramada Otel’de geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirildi. Eyüp Aslan’ın aynı zamanda doğum gününe denk gelmesi dolayısıyla çifte mutluluk yaşayan Aslan Ailesi, gurur ve mutluluğunu aile yakınlarıyla paylaştı. Merasim boyunca ilgi odağı olan Aslan ailesinin gururu Eyüp’ün kirveliğini Uğur Okulları Yönetim Kurulu Başkanvekili, genç ve başarılı işadamı Kadircan Karakayalı yaptı.
Gerek iş yaşamında gerekse özel yaşantısında sağlam duruşu, girişimciliği ve beyefendiliğiyle adından söz ettiren Karakayalı, sünnet merasimi boyunca kadirşinaslığı ve mütevaziliğiyle öne çıktı.
İskenderun Kaptan Paşa Cami İmamı Abdullah Akıllı hoca tarafından okunan Mevlid-i Şerif Tilaveti, kulakların pasını sildi. Program, konuklara sunulan ikramlar ile devam etti.

SON HABERLER

spot_img