Ana SayfaGenelGÖNÜLLÜ GENCİN KİTAP TALEBİNE DUYARSIZ KALMADILAR

GÖNÜLLÜ GENCİN KİTAP TALEBİNE DUYARSIZ KALMADILAR

Dörtyol ilçesinde faaliyet gösteren Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı Nazmiye Muratlı Gençlik Merkezi Gönüllülük Kulübü üyesi Kevser Karakuş, Kovid-19 testinin pozitif çıkması sonucu evinde karantinaya alındı.

Gençlik Merkezi Gençlik Liderlerine ulaşarak kitap okumayı çok sevdiğini, okuyacak yeni kitabı kalmadığını belirtmesi üzerine, Gençlik Liderleri Saliha Ateş, Muhammet Ali Yılmaz ve Halis Kalkan gönüllü gencin evine giderek kitap hediye ettiler.

Gençlik Lideri Saliha Ateş, “Gönüllü gencimiz karantina sürecinin sonuna geldiğini belirtti, kitap talebi sonrası Gençlik ve Spor Bakanlığımızın yayınlarından ve Bakanlığımız Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Emre Topoğlu’nun kaleme aldığı “İzi Kalır” kitabından oluşan kitapları gönüllü gence teslim ettik. Bu süreçte kendisini yalnız bırakmayacağımızı gösterdik” dedi.

Nazmiye Muratlı Gençlik Merkezi Gönüllülük kulübü üyesi Kevser Karakuş, bu zor süreçte talebine cevap veren Gençlik Merkezine teşekkürünü belirterek çok mutlu olduğunu, karantina sürecinde kitap okuyarak geçirdiğini bu süreçte özellikle gençler olmak üzere maske, mesafe ve temizlik konularında daha hassas olunmasını söyledi.

SON HABERLER

spot_img