Ana SayfaGenelHBB BAŞKANI SAVAŞ’TAN BAŞKAN TOSYALI’YA ZİYARET

HBB BAŞKANI SAVAŞ’TAN BAŞKAN TOSYALI’YA ZİYARET

Hatay Büyük Şehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, CHP Hatay Milletvekili İsmet Tokdemir ile birlikte İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı makamında ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” hepimizin amacı halkımıza en iyi hizmeti vermektir” dedi.
HEPİMİZİN AMACI HALKA HİZMET
Başkan Tosyalı,” Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar tüm kurumlarımız ile belediye başkanı arkadaşlarımız ile hep iletişim halinde olduk. HBB Başkanımız ile sürekli halkımıza hizmet noktasında iletişim halindeyiz. Belediye ve paydaş kurumlarla birlik beraberlik içerisinde, halkımıza daha fazla hizmet etmek için çalışmaya devam edeceğiz. Nazik ziyaretleri için Sayın Savaş’a teşekkür ediyorum” dedi.
BAŞKAN TOSYALI’YA TEŞEKKÜR
Hatay Büyük Şehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ise HBB olarak İskenderun’a ayrı bir önem verdiklerini belirterek,” İskenderun Belediye Başkanımız Sn. Fatih Tosyalı’yı ziyaret ederek Hatayspor’umuzun şampiyonluk kupasının portatifini ve formasını hediye ettik. Hatayspor’umuza bugüne kadar verdiği büyük destekten dolayı kendisine teşekkür ederiz ”şeklinde konuştu.
Ziyaret sohbet ortamında devam ederken farklı konularda görüş alışverişinde bulunuldu.

SON HABERLER

spot_img