Ana SayfaGenelHGC YÖNETİMİNDEN KAYMAKAM BAYTOK’A ZİYARET

HGC YÖNETİMİNDEN KAYMAKAM BAYTOK’A ZİYARET

Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Abdullah Temizyürek ve Yönetim Kurulu üyeleri Yayladağı Kaymakamı Muhammed Sait Baytok’u makamında ziyaret etti.
Yayladağı Kaymakamı Muhammed Sait Baytok’u ziyaret eden Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Abdullah Temizyürek Ağustos 2020’de görevine başlayan Kaymakam Muhammed Sait Baytok’a çiçek takdim ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu.
Temizyürek ; “ Hatay’da gerçek anlamda gazetecilik yapan basın emekçilerinin bir arada olduğu Hatay Gazeteciler Cemiyeti’nin 2019 Aralık ayından itibaren başkanlığını yürütmekteyim. Bölgemiz basın sektöründe duayen sayılan isimlerden oluşan yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte cemiyetimizi en iyi biçimde yönetme çabası içerisindeyiz. Tüm dünyayı olumsuz biçimde etkileyen Covid-19 salgını münasebeti ile uzun bir süredir gerçekleştiremediğimiz protokol ziyaretlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Misafirperverliğinizden dolayı şükranlarımızı sunuyor yakın bir zamanda atanmış olduğunuz Yayladağı Kaymakamlığı görevinizde başarılar diliyorum.”dedi.

Hatay Gazeteciler Cemiyeti Yönetimi’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Yayladağı Kaymakamı Muhammed Sait Baytok, Yerel basının önemli bir görevi icra ettiğini ve bu işi doğru biçimde yaptıklarını söyleyen HGC Başkanı Abdullah Temizyürek ve cemiyet üyelerine çalışmalarında başarılar diledi. Ziyarette ayrıca Hatay Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyesi Mithat Kalaycıoğlu Yayladağı Kaymakamı Muhammed Sait Baytok’a Hatay Halk Bilimi adlı kitabını takdim etti.

SON HABERLER

spot_img