Ana SayfaEkonomiİTSO Başkanı Yılmaz Kaymakam Yönden ile birlikte Esnaf Oda Başkanlarını Sorunlarını Dinledi

İTSO Başkanı Yılmaz Kaymakam Yönden ile birlikte Esnaf Oda Başkanlarını Sorunlarını Dinledi

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ile birlikte İskenderun Lokantacılar Pastacılar ve Tatlıcılar Odası Başkanı Hidayet Şahinoğlu’nu ziyaret ettiler.
Ziyarette ağırlıklı olarak Covid-19 Pandemi sürecinde esnafın yaşadıkları sorunlar, bu süreçte özellikle lokantalar ve Restoranlara getirilen kısıtlamaların açılması veya esnek hale getirilmesi ile hafta sonu tatillerin kaldırılması gündeme geldi.
İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Esnafın haklı talepleri olduğunu ve pandemi sürecinde yaşadıkların sorunları ve sıkıntıları çok iyi bildiklerini belirterek, bu konular ile ilgili hükümet nezdinde çalışmalar yapıldığını vurguladı.
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz da, “Gerek üyelerimiz gerekse esnaflarımızın bu zorlu süreci atlatmaları ve sorunlarını Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimize ve ilgili mercilere bildirdik. Biraz daha sabırlı olmalıyız el birliği ile bu zorlu süreci aşacağımıza inanıyorum” şeklinde değerlendirmelerde bulundu.
İskenderun Lokantacılar Pastacılar ve Tatlıcılar Odası Başkanı Hidayet Şahinoğlu ise ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getirerek; “Esnaflar olarak çok zor durumdayız. Bu zorlu sürecin ve kısıtlamaların bir an önce bitmesini diliyoruz ve bu konuda sizlerden destek bekliyoruz. Her zaman yanımızda olan Sayın Kaymakamımız İskender Yönden ve İTSO Başkanımız Levent Hakkı Yılmaz ve Yönetimine de ayrıca teşekkür ediyoruz” dedi.
İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve İTSO Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter ile birlikte esnaf ziyaretlerinde bulunarak, sorunlarını dinlediler.

SON HABERLER

spot_img