Ana SayfaGenelKAYIP ÇOCUĞUMUZ BULUNDU GenelGüvenlik KAYIP ÇOCUĞUMUZ BULUNDU Ekleyen: iskmedya 21 Ağustos 2020 FacebookTwitterPinterestWhatsApp İskenderun Sakarya Mahallesinde yaşayan ve kaybolan Mesude Kır, İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğünün titiz çalışması sonucu bulundu. Emniyet ekiplerine canı gönülden teşekkür ediyor, kutluyorum. FacebookTwitterPinterestWhatsApp iskmedyahttps://iskenderunmedya.com Önceki İçerikKATİL ZANLISI DÖRTYOL’DA YAKALANDISonraki İçerikBBG KURU TEMİZLEME HİZMET VERMEYE BAŞLADI RELATED ARTICLES Genel ŞEHİTLERİMİZİN EMANETİ OLAN AİLELERİMİZ HER ZAMAN BAŞTACIMIZDIR Genel GELİŞİM VE PALMİYE’DEN ANLAMLI 8 MART KUTLAMASI Genel ARİAD, 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ’NÜ ÖZEL BİR ETKİNLİKLE KUTLADI Genel AŞÇILIK KURSLARI DEVAM EDİYOR SON HABERLER DÖNMEZ: DEPREMİN İZLERİNİ SİLMEK İÇİN ÇOK ÇALIŞACAĞIZ Siyaset NAZMİ CEYLAN’DAN SERİ ZİYARETLERE DEVAM Siyaset DÖNMEZ: “İNANÇLARIMIZ ZENGİNLİĞİMİZDİR” Siyaset ÖNTÜRK: “ONLARIN EMANETİ BAŞIMIZIN ÜSTÜNDEDİR” Siyaset ŞEHİTLERİMİZİN EMANETİ OLAN AİLELERİMİZ HER ZAMAN BAŞTACIMIZDIR Genel