Ana SayfaGenelKIRIKHAN SAĞLIK TESİSLERİ ZİYERETİ

KIRIKHAN SAĞLIK TESİSLERİ ZİYERETİ

İl Sağlık Müdürü Sayın Dr. Mustafa HAMBOLAT,rutin olarak gerçekleştirdiği ilçe ziyaretine bu hafta Hatay’ın Kırıkhan ilçesine ayırdı.
İlk ziyareti yeni hizmete giren Kırıkhan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne gerçekleştiren HAMBOLAT,hastane yönetimi,personel ve hastalarla bir süre sohbet edip, binanın aktif kullanılan alanlarında bir dizi incelemelerde bulundu. Daha sonra Kırıkhan Devlet Hastanesi ve Kırıkhan İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne geçerek sağlık hizmet tesislerinin yöneticileri ile bir araya geldi. Sağlık tesislerinin yöneticilerinden korona tedbirleri ve sağlık hizmetlerinin işleyişi açısından bilgiler aldı ve istişarelerde bulundu.Ayrıca;hasta yakınları ile de bir süre sohbet eden Sayın İl Sağlık Müdürü, hasta ve hasta yakınlarına aldıkları hizmetten memnun olup olmadıklarını sordu ve korona tedbirlerine uyulması ve rehavete fırsat verilmemesi uyarılarını yineledi.
Ayrıca; Sayın Mustafa HAMBOLAT,Kırıkhan Kaymakamı Mahmuthan ARSLAN’ı makamında ziyaret etti. Kırıkhan ilçesinde yürütülen sağlık hizmetleri ve korona mücadelesi konusunda istişarelerde bulunarak İlçe ziyaret programını sonlandıran HAMBOLAT;
’’Haftalık rutin ilçe programımıza bu haftamızı Hatay’ımızın güzel ilçelerinden birisi olan Kırıkhan’ımıza ayırdık. Gücümüz ve nefesimiz yettiğince her yere ulaşmaya ve sorunları gidermeye çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın hakkettikleri kaliteli sağlık hizmetlerini alabilmeleri için yorulmadan, dinlenmeden hep sahalarda olacağız inşallah.Hatay’lı hemşehrilerimizden beklentimiz; tüm Dünya’yı etkisi altına alan Korona Virüs’e karşı, koruyucu tedbirleri elden bırakmadan hareket etmemiz gerekiyor. Bu konuda hassasiyetle sağlık çalışanlarımıza yardımcı olmalarını bekliyoruz. Anlayışlı ve sabırlı olmalarından dolayı teşekkür ediyorum. ’dedi.

SON HABERLER

spot_img