Ana SayfaEkonomiMMK'DAN BİR REKOR DAHA

MMK’DAN BİR REKOR DAHA

MMK Metalurji olarak, pazarın ihtiyaçlarını dikkate alarak üretim süreçlerini iyileştirmek ve yeni üretim siparişlerini almak için sürekli olarak çalışmaktayız.
Üretim, teknik ve satış hizmetlerinin ortak ve iyi koordine edilmiş çalışmaları sonucunda, ürün yelpazesini genişletmek ve alınan siparişlerin yapısını iyileştirmek mümkün olmuştur.
Sonuç olarak; Ocak ayında sıcak-derin galvanizli çelik siparişlerinin listesi oluşturuldu. Bu da Dörtyol’daki HDGL’de mükemmel sonuçlar etmeyi mümkün kıldı ve MMK Metalurji Dörtyol Galvanizleme Hattı’nda Ocak 2021 tarihinde 42.316 ton üretim rekoru kırdı.

• Bu başarıda neler etkili oldu? Neye borçluyuz?

MMK ailesi olarak; birlikte, inançla, zirveye mottomuz ile hedefe koşuyoruz. Bu yolda başarının en büyük kriteri birlikte doğru zamanda doğru şekilde hareket etmektir. Pazarın ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlayıp, pandemi koşullarına rağmen önlemlerimizden ödün vermeyip, aldığımız bu başarı, oynadığımız takım oyunun en büyük göstergesidir.
Bu takım oyununun içindeki; CEO’muz Denis Kvasov’dan başlayarak, yöneticilerimize, tüm çalışanlarımıza ve bu dönemde desteğini esirgemeyen kıymetli ailelerine bu vesile ile teşekkür ederiz.

SON HABERLER

spot_img