Ana SayfaEkonomiMuhtarlarla Mahalle Sorunlarına Dair Toplantı...

Muhtarlarla Mahalle Sorunlarına Dair Toplantı…

Kaymakamlığımız toplantı salonunda İlçe Kaymakamımız Musa SARI’nın yanı sıra, Milletvekilimiz Abdulkadir ÖZEL , Orman Bölge Müdürümüz Mustafa KOÇ , Tapu ve Kadastro Bölge Müdürümüz Tamer TAŞKIRAN , Devlet Su İşleri Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet EKİNCİ , Çevre ve Şehircilik il Müdürü Nizamettin ÜLKER , Büyükşehir ve ilçe belediyesi temsilcileri, Milli Emlak Müdürü, TEDAŞ yetkilileri, tüm ilçe kurum amirleri, Ziraat Odası Başkanı ve muhtarların da katılımı ile mahallelerin öncelikle en büyük sorunlarından olan orman kadastrosu ve tapu kadastro arasındaki kaymalar olmak üzere tüm sorunlarının dinlendiği bir toplantı düzenlendi.
Toplantıda giriş konuşması yapan Kaymakam SARI , öncelikle ilçe sorunlarına ve bugünkü toplantıya verdiği destekten dolayı Milletvekili Abdulkadir ÖZEL ’e ve sabahın erken saatlerinde farklı illerden gelerek muhtarlarımızın sorunlarını dinleyen bölge müdürlerimiz ve il müdürlerimiz ile tüm misafirlere teşekkür ettiğini ifade ederek toplantının güzel sonuçlar çıkaracağını olanca olan inancını dile getirerek katkı sunan herkese teşekkürlerini belirtti.
Daha sonra muhtarların tamamının talepleri alındıktan sonra bölge ve il müdürlerince ve kurum yetkililerince sorunlara dair görüşler ve yapılacak çalışmalar dile getirildi. Sabah 9:00’da başlayan toplantı saat 13:30’da son buldu. Muhtarlar da tüm misafirlere, kendilerine gösterdikleri bu yakın ilgiden dolayı teşekkürlerini sunduklarını ifade ettiler.

SON HABERLER

spot_img