Ana SayfaGenelMUHTEŞEM KALİTE MUHTEŞEM DOĞA

MUHTEŞEM KALİTE MUHTEŞEM DOĞA

Belen Tuğra Restaurant Kır Lokantası Basınla Buluştu
Belen Halil Bey Mahallesi Gedik Halil Bey Caddesi Kuş Gözlem Merkezinde sizleri doğayla muhteşem manzarasıyla Belen Tuğra Restaurant Kır Lokantası 5 Temmuz Pazar günü saat: 12.00’de sizlerle buluşuyor.
Ahmet Aydın, Gülcan Aydın ve Ayşegül Sağlamoğlu işletmeleri Belen Tuğra Restaurant Kır Lokantasını basına tanıttı. Müşterilerini ağırlamaya başladıklarını ve Pazar günü açılışı gerçekleştireceklerini belirten işletme sahipleri bölge halkını açılışa davet etti.
Basın mensuplarından işletmeye tam not verilirken, güzide mekân Belen Tuğra Restaurant Kır Lokantası kısa sürede bölgenin tercih edilen kahvaltı mekânları arasındaki yerini almayı başarmayı hedefliyor. Özellikle hafta sonları kafa dinlemek ve ailesiyle birlikte sıcacık ortamda ve doğa ile iç içe olan bir mekânda açık büfe kahvaltıyla güne başlamak isteyenlerin adresi olacak olan mekân sahipleri Ahmet Aydın, Gülcan Aydın ve Ayşegül Sağlamoğlu, “Misafirlerimiz, burada hem doğayla iç içe hem de sevdikleriyle yemek yiyip gönüllerince eğlenebilecekler” diye konuştu.
Belen Kuş Gözlem Merkezi içerisinde yer alan Belen Tuğra Restaurant Kır Lokantası, farklı tasarımıyla da dikkat çekiyor. Sektördeki önemli bir boşluğu doldurduklarını dile getiren Ayşegül Sağlamoğlu, “Belen Geçidi üzerinde Hatay’a ve tüm ilçelerine yepyeni bir soluk getirdik” dedi.

SON HABERLER

spot_img