Ana SayfaGenelÖZ ÇELİK İŞ SENDİKASI MHP HEYETİNİ AĞIRLADI

ÖZ ÇELİK İŞ SENDİKASI MHP HEYETİNİ AĞIRLADI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt, beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleri, İskenderun Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Keskin ve İskenderun Ülkü Ocakları Başkanı Cihan Akyürek olmak üzere Öz Çelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ve yönetimine nezaket ziyaretinde bulundu.
Ziyaretle ilgili değerlendirmelerde bulunan Öz Çelik-iş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör; “Milliyetçi Hareket Partisi İskenderun İlçe Başkanı Sayın Turan Bozkurt ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İskenderun Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Ahmet Keskin ile Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Cihan Akyürek ile birlikte Sendikamızın Şube Başkanlığını ziyaret ederek gündeme dair görüş alışverişinde bulundular. Ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz” açıklamasında bulundu.
Sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette konuşan MHP İlçe Başkanı Turan Bozkurt ise sendika yönetiminin çalışmalarını yakında takip ettiklerini, bundan sonraki çalışmalarda da kendilerine başarılar dilediklerini belirtti.

SON HABERLER

spot_img