Ana SayfaEkonomiÖzçelik iş Sendikasına ,Aile ve Sosyal Hizmetler merkezi Müdürü ve Öğretmen evi... Ekonomi Özçelik iş Sendikasına ,Aile ve Sosyal Hizmetler merkezi Müdürü ve Öğretmen evi müdüründen ziyaret Ekleyen: iskmedya 29 Ocak 2021 FacebookTwitterPinterestWhatsApp İskenderun Aile ve Sosyal Hizmetler merkezi Müdürü Yılmaz Balaman ve Öğretmen evi müdürü İbrahim Tuncer Özçelik iş hizmet binasının yeni hizmet binamıza hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. FacebookTwitterPinterestWhatsApp iskmedyahttps://iskenderunmedya.com Önceki İçerikHALİDE EDİP ADIVAR SPOR 1 İSKENDERUN FK 2Sonraki İçerikİTSO Ocak Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi RELATED ARTICLES Ekonomi İTSO BAŞKANI YILMAZ TOBB HEYETİ İLE MISIR’DA Ekonomi İŞ BANKASI’NDAN İTSO’YA ZİYARET Ekonomi ASGARİ ÜCRETTE KAŞIK-KEPÇE KISIR DÖNGÜSÜ BİTMEDEN SORUN ÇÖZÜLEMEZ Ekonomi İsdemir, 53 yıldır Türkiye ve dünya için üretiyor SON HABERLER DÖNMEZ: DEPREMİN İZLERİNİ SİLMEK İÇİN ÇOK ÇALIŞACAĞIZ Siyaset NAZMİ CEYLAN’DAN SERİ ZİYARETLERE DEVAM Siyaset DÖNMEZ: “İNANÇLARIMIZ ZENGİNLİĞİMİZDİR” Siyaset ÖNTÜRK: “ONLARIN EMANETİ BAŞIMIZIN ÜSTÜNDEDİR” Siyaset ŞEHİTLERİMİZİN EMANETİ OLAN AİLELERİMİZ HER ZAMAN BAŞTACIMIZDIR Genel