Ana SayfaGenelSAMANDAĞ’IN YENİ EMNİYET MÜDÜRÜ ASUMAN KARACIK GÖREVE BAŞLADI GenelGüvenlik SAMANDAĞ’IN YENİ EMNİYET MÜDÜRÜ ASUMAN KARACIK GÖREVE BAŞLADI Ekleyen: iskmedya 22 Temmuz 2020 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Samandağ İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne Asuman Karacık atandı. Samandağ’a atanan ilk kadın emniyet müdürü olan Karacık, dün itibarı ile İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine başladı. FacebookTwitterPinterestWhatsApp iskmedyahttps://iskenderunmedya.com Önceki İçerikBıçakladığı köpeği serbest kalınca öldürdüSonraki İçerikSeyir halindeyken tır dorsesi ikiye ayrıldı RELATED ARTICLES Genel ŞEHİTLERİMİZİN EMANETİ OLAN AİLELERİMİZ HER ZAMAN BAŞTACIMIZDIR Genel GELİŞİM VE PALMİYE’DEN ANLAMLI 8 MART KUTLAMASI Genel ARİAD, 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ’NÜ ÖZEL BİR ETKİNLİKLE KUTLADI Genel AŞÇILIK KURSLARI DEVAM EDİYOR SON HABERLER DÖNMEZ: DEPREMİN İZLERİNİ SİLMEK İÇİN ÇOK ÇALIŞACAĞIZ Siyaset NAZMİ CEYLAN’DAN SERİ ZİYARETLERE DEVAM Siyaset DÖNMEZ: “İNANÇLARIMIZ ZENGİNLİĞİMİZDİR” Siyaset ÖNTÜRK: “ONLARIN EMANETİ BAŞIMIZIN ÜSTÜNDEDİR” Siyaset ŞEHİTLERİMİZİN EMANETİ OLAN AİLELERİMİZ HER ZAMAN BAŞTACIMIZDIR Genel