Ana SayfaGenelŞenöz Ailesinin Düğünü Görkemli Olur

Şenöz Ailesinin Düğünü Görkemli Olur

Kentimizin geniş ve değerli ailelerinden Şenöz ailesiyle Vatan ailesi, dünür olmanın mutluluğunu yaşadı. İş dünyasının saygın simalarından Abdullah Şenöz’ün oğlu Yahya Şenöz, gönlünü kaptırdığı Vatan ailesinin güzel kızları Gizem Vatan ile yaşamını birleştirdi.

Nihal & Halil Vatan çiftinin evlatları Gizem Vatan ile Şefkat & Abdullah Şenöz’ün oğulları Yahya Şenöz, İsa Taş Paradise Kır Bahçesi Düğün Salonu’nda muhteşem bir düğün töreniyle dünya evine girdiler. Düğün törenine İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül başta olmak üzere çok sayıda davetli katılım gösterdi.

Gizem&Yahya çiftinin nikahını, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı kıyarken, Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül de nikah şahitleri arasında yer aldı.

Karşılıklı olarak ömür boyu birlikteliğe evet diyen genç çift, nikah töreninin ardından şahitlerle ve aileleriyle fotoğraf çektirerek, bu özel ve mutlu anı ölümsüzleştirdiler. Nikahın ardından kendilerini müziğin ritmine bırakan gelin hanım ile damat bey, misafirlerle birlikte gecenin ilerleyen dakikalarına kadar eğlendiler.

Gece boyunca harika bir ev sahipliği yapan Abdullah Şenöz, Mahmut Şenöz ve Halil Şenöz kardeşler de, konuklardan tam not aldılar.

SON HABERLER

spot_img