Ana SayfaSporTÜRK BASKETBOLUNA YILDIZLAR KAZANDIRIYOR

TÜRK BASKETBOLUNA YILDIZLAR KAZANDIRIYOR

İskenderun Yıldızlar Basketbol Kulübü Türk sporuna yıldızlar kazandırıyor.
Yıldızlar altyapısında yetişen Mehmet Karakısa, Ahmet Sakır ve Selahattin Atar, Basketbol Süper Ligi ekiplerinden geçen sezonun A takım seviyesinde Basketbol Süper Lig finalisti Türkiye Şampiyonu olan Gaziantep Basketbol Takımı’na transfer oldular.
Genç yetenekler, bundan sonra Gaziantep Basketbol Takımı için ter dökecek olurken, geleceğinde yıldızları arasında gösteriliyorlar.
Yıldızlar Basketbol Kulübü Başkanı ve Antrenörü Mehmet, daha önce Mithatpaşa Spor Kulübü olarak yürüttükleri faaliyetleri 2021 yılından itibaren Yıldızlar Basketbol Kulübü olarak devam ettirdiklerini ifade etti.
Başarılı Antrenör, “Kulüp olarak İskenderun ve Hatay Şampiyonluklarımızın yanı sıra Bölge Şampiyonluğu da elde ettik. Oyuncumuz Mehmet Karakısa Ankara’ya ve Milli Takım Kampına davet edildi. Yaptığımız transferlerle büyük başarıya İmza attığımızı düşünüyorum.
Bu başarılarda emeği geçen tüm Antrenörlerimize ve her zaman yanlarında olan ailelerine, yaz kış demeden antrenmanları kaçırmayan çocuklarımıza teşekkür ederiz. Kulüp olarak hedefimiz sağlıklı bireyler yetiştirmenin yanı sıra Basketbol sporunu sevdirerek onlara vizyon kazandırıp Süper Lig takımımalarına yollamaktır. Tüm çocuklarımıza başarılar dileriz” dedi.

SON HABERLER

spot_img