Ana SayfaGenelHatay Vergi Dairesi Başkanı Müsevitoğlu ve Vergi Dairesi Müdürlerinden İTSO’ya Ziyaret

Hatay Vergi Dairesi Başkanı Müsevitoğlu ve Vergi Dairesi Müdürlerinden İTSO’ya Ziyaret

Her Yıl Şubat ayının son haftası kutlanan Vergi Haftası etkinlikleri kapsamına Hatay Vergi Dairesi Başkanı Cemil Müsevitoğlu, Vergi Dairesi müdürleri ile birlikte İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ettiler.
Hatay Vergi Dairesi Başkanı Cemil Müsevitoğlu ziyaretin anısına, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a çiçek kadim etti.
Hatay Vergi Dairesi Başkanı Cemil Müsevitoğlu,Vergi Haftası münasebetiyle kurum, kuruluş ve STK temsilcilerini ziyaret ederek, vergi konusunda bilgilendirme yaptıklarını vurguladı.
Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise, Hatay Vergi Dairesi Başkanı Cemil Müsevitoğlu nezdinde, Vergi Dairesi Müdürlerinin ve çalışanlarının Vergi Haftalarını kutlayarak, “İTSO olarak bizler de bu konuda hassas hareket ediyoruz. Vergi borçlarını zamanında ödemeleri için mükelleflerimizi bizler de bilgilendiriyoruz” dedi.
Hatay Vergi Dairesi Başkanı Cemil Müsevitoğlu. Akdeniz Vergi Dairesi Müdürü Belma Gökçek, Asım Gündüz Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Özbey, Sahil Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Yüreklinin ziyaretinde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Müfit Tennioğlu ve Raşit Özyurt yer aldı.

SON HABERLER

spot_img